rezervujte
si nový byt

O projektu

Harmonogram etapy A

Stavba zahájena
generální dodavatel
IMOS Brno a.s.
září 2020
Hrubá
stavba
květen 2021
Kolaudace
etapa A
prosinec 2021

Harmonogram etapy B

Plánovaný termín zahájení
etapy B
leden 2021
Hrubá
stavba
listopad 2021
Kolaudace
etapa B
březen 2022

Bytový komplex REZIDENCE PARK HRABŮVKA nabídne svým rezidentům dostupné bydlení v příjemné lokalitě města Ostravy. Charakteristickým prvkem a významnou předností dvou samostatných bytových domů bude jejich výhled do parku se vzrostlými stromy a prostorné dispozice bytů. Venkovní odpočinková zóna obklopená zelení, vyhrazené parkování a komory na patře zvyšují komfort pro každodenní život.

REZIDENCE PARK HRABŮVKA je navržena jako dva čtyřpodlažní domy, které se budou realizovat ve dvou etapách. Každá z budov má tři samostatné vchody s výtahy. Ve vnitrobloku je situována odpočinková zóna obklopená množstvím zeleně, kdy privátní park bude sloužit rezidentům objektu primárně k rekreaci. První etapa nabídne 86 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 4+kk ve vysokém standardu zahrnující např. italskou keramiku Marazzi , sanitární vybavení od německých výrobců Ideal standard, Vitra a Kaldewei či výtahy OTIS.

Nové byty v Hrabůvce si zamilujete pro jejich promyšlené dispozice, předzahrádky, nebo balkóny a krásné výhledy. Bezbariérový přistup je samozřejmostí. Projekt je výborně dopravně dostupný, přitom v klidné a bezpečné lokalitě. K dispozici jsou základní služby včetně obchodů, restaurace a sportovního vyžití. Připravovaný projekt nabídne zájemcům o vlastní bydlení byty v dostupné cenové relaci, vysoké kvality, ve standardu 21. století.

Pro naše klienty zajistíme výhodné financování. Byt je možno financovat hypotečním úvěrem. Klientům tohoto projektu zajistíme financování nemovitosti bez zbytečných poplatků, s velmi nízkou úrokovou sazbou a financování až do výše 90 % hodnoty bytu.

Pro investory nabízíme atraktivní investici do nemovitosti v žádané lokalitě Ostravy s velmi zajímavým ročním výnosem a dalším zhodnocením investice v budoucnosti.  Investorům umíme zajistit  komplexní a profesionální správu investičního bytu.

V případě zájmu o více informací a aktuální nabídku se na nás neváhejte obrátit.

Bydlení, které si můžete dovolit.

Místo pro bydlení
i investici.

Atraktivní
lokalita.