rezervujte
si nový byt

Lokalita

Projekt se nachází v samotném srdci městské části Ostrava-Hrabůvka. Oblíbená rezidenční oblast zaručuje klidné a bezpečné bydlení. Lokalita je známá souborem domů nazývaným „Jubilejní kolonie“, jež byla jako ukázkový příklad meziválečné architektury, prohlášena v roce 2002 kulturní památkou.

Poloha lokality zajišťuje vynikající dopravní dostupnost do centra Ostravy, všech průmyslových zón i na letiště. Pokud využíváte MHD, autobusová zastávka je přímo v místě. Snadné je i spojení s přírodou. Milovníci přírody jsou za 30 minut na parkovišti pod Lysou horou. Jen 10 minut pěšky trvá cesta do Bělského lesa, které je ideálním místem na procházky, běh i cyklistiku. Nedaleko se také můžete napojit na cyklostezku vedoucí k řece Ostravice.

Rezidentům je k dispozici veškerá občanská vybavenost. V blízkosti jsou veškeré úřady, zdravotní středisko, základní škola a školka Provaznická je vzdálena pouze 300 metrů. Veřejnost také může využívat sportoviště u této školy. V bezprostředním okolí se nachází fitness centrum, knihovna, taneční škola, mnoho obchůdků a služeb.

V docházkové vzdálenosti se nachází nově zrekonstruované „Náměstí Ostrava-Jih“, kde také najdete mnoho dalších obchodů a služeb.


Hasičská 46 a 48
Ostrava-Hrabůvka

Návštěva možná
po telefonické domluvě